‘De week van Lezen & Schrijven’ in bibliotheek Landgraaf

Foto: De Week van Lezen Schrijven

Heb je moeite met lezen of schrijven? Of vind je het omgaan met de computer lastig?
Dan ben je niet de enige!
Meer dan 2,5 miljoen mensen in Nederland hebben hier moeite mee.
Maar jij kunt er iets aan doen!

De week van Lezen & Schrijven

In de week van 7 tot en met 13 september is het ‘De week van Lezen & Schrijven’.
In die week kun je kennismaken met de verschillende activiteiten rond (digi)taal die de bibliotheek organiseert.

Activiteiten

Zo kun je op maandag 7 september meedoen aan de Taalcafé speurtocht door Landgraaf.
Op donderdag 10 september staat de bieb in het teken van werk: tijdens de workshop Solliciteren krijg je de beste tips & tricks voor het maken van een pakkende CV en voor het voeren van een goed sollicitatiegesprek.
Op vrijdag vindt het wekelijkse taalhuisspreekuur plaats waar je vragen kunt stellen over hulp of waar je je kunt aanmelden als vrijwilliger.

Dat is nog niet alles

Samen met de mini-biebs Landgraaf deelt de bibliotheek gratis boekenleggers uit. Daarmee kun je je rechtstreeks bij de bibliotheek aanmelden als je hulp nodig hebt.
Maar kom vooral langs in de twee locaties van bibliotheek Landgraaf of bezoek de minibiebs. Er zijn namelijk drie gouden tickets verstopt in boeken op die locaties. Als je het gouden ticket vindt win je een mooie prijs!

Informatie

Kijk voor meer informatie, het volledige programma en om je aan te melden op: www.bibliotheeklandgraaf.nl